10 Listopad 2018

Polskie kino w Fabryce

Filmy Miejski Dom Kultury w Redzie, Reda Bilety: wstęp wolny

czytaj więcej

Stacja Jazzik odsłona 9

Kultura Stacja Kultura, Rumia

Stacja Kultura zaprasza 10 listopada o godzinie 13:00 na kolejną odsłonę projektu Stacja Jazzik, który finansowany jest z Budżetu Obywatelskiego. Tym razem zapraszamy wszystkich w baśniową podróż w świat słów, dźwięków i instrumentów.

czytaj więcej

Quiz wiedzy historycznej

Inne Gminny Dom Kultury, Pierwoszyno

Chętnie oglądasz teleturnieje? Lubisz zagadki?

czytaj więcej

100-lecie odzyskania Niepodległości

Inne Stacja Kultura, Rumia

Stacja Kultura-Biblioteka Rumia zaprasza na wydarzenia z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz Roku Praw Kobiet czyli setnej rocznicy nadania Polkom praw wyborczych. Polska była jednym z pierwszych państw na świecie, które wprowadziło kobiety do parlamentu i przyznało im pełnię praw. Rok Praw Kobiet jest inspiracją do dostrzeżenia i podkreślenia roli kobiet w kształtowaniu historii i życia publicznego. Jest także okazją do spojrzenia w kobiecą przyszłość i motorem do podjęcia działań, służącym wszystkim Polkom.

czytaj więcej

III Pucki Mistrz Ortografii

Inne SP im. M. Zaruskiego, Puck

Zapraszamy miłośników języka polskiego niezależnie od wieku do udziału w III edycji konkursu ortograficznego pt. „Pucki Mistrz Ortografii”.

czytaj więcej

Twórcze majsterkowanie dla najmłodszych

Inne Centrum Handlowe Riviera , Gdynia

Zabawa nigdy nie była tak inspirująca! Już w tę sobotę obudźmy w dzieciach majsterkowiczów. Edukatorzy Centrum Nauki Experyment pokażą, jak tworzyć niezwykłe konstrukcje, które ożyją bez użycia prądu. Spotkajmy się w Centrum Riviera i pokażmy dzieciom, że zabawki mogą budować w domowym warsztacie.

czytaj więcej

Burmistrz Michał Pasieczny oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki zachęcają mieszkańców Rumi i okolic do udziału w obchodach 100-lecia Narodowego Święta Niepodległości. Paradzie towarzyszyć będą liczne atrakcje, wszystko bezpłatnie.

czytaj więcej

GMINNE OBCHODY STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

czytaj więcej

Wiatr od morza - inspiracje

Kultura Oddział Sztuki Nowoczesnej (Pałac Opatów), Gdańsk

czytaj więcej