27 Lipiec 2018

Ladies’ Jazz Festival – Melody Gardot

Koncerty Gdynia Arena, Gdynia

Artystka ma na swym koncie cztery wspaniałe płyty: "Worrisome Heart"– balladowe preludium do oszałamiającej kariery, "My One and Only Thrill"– wysmakowaną zaaranżowaną na orkiestrę przez genialnego Vince'a Mendozę, multikulturową "The Absence"– o której czyta się tylko peany i fenomenalny oraz przesiąknięty najprawdziwszym bluesem znad Missisipi, magicznie mroczny – „Currency of Man”.

czytaj więcej

Wakacje w Stacji Kultura

Inne Stacja Kultura, Rumia

W czasie wakacji Stacja Kultura zaprasza do biblioteki do korzystania ze stałej oferty placówki. Dostępny księgozbiór, stanowiska komputerowe, możliwość pogrania na konsoli do gier X-Box w filiach. Od 2-13 lipca w Stacji Kultura organizowane będą różnorodne zajęcia, warsztaty dla dzieci i młodzieży. Dzieci poniżej 13 roku życia zapraszamy wraz z opiekunami. W tym czasie odbędą się zajęcia językowe dla najmłodszych z hiszpańskiego i niemieckiego oraz warsztaty kreatywne z tworzenia i twórczego wykorzystywania papieru czerpanego, eko biżuterii oraz malowania toreb. Każdy wtorek zaczynać będziemy od zajęć czytelniczych dla najmłodszych.

czytaj więcej

Akcja "Lato 2018" w Rumi

Inne , Rumia Bilety: Wstęp wolny

Oferta letnia dla dzieci i młodzieży. Program Akcja Lato 2018 przewiduje aktywny wypoczynek w lipcu oraz sierpniu, a wśród atrakcji znaleźć można rozmaite warsztaty, zmagania sportowe, gry, zabawy oraz wspólne wycieczki.

czytaj więcej

MOSIR REDA – wakacje 2018

Inne MOSiR, Reda

Wakacje na sportowo z MOSiR Reda 2018.

czytaj więcej

Letni Jarmark Etnograficzny

Kultura Ogród przed Oddziałem Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku, Gdańsk Bilety: wstęp wolny

czytaj więcej

Jacqueline Livingston - fotografie

Kultura Gdańska Galeria Fotografii, Gdańsk

czytaj więcej