21 Lipiec 2018

Lipiec w Rumi 2018

Inne , Rumia Bilety: Wstęp wolny

czytaj więcej

Ladies’ Jazz Festival –Dorota Miśkiewicz

Koncerty Teatr Muzyczny, Gdynia

Dorota Miśkiewicz, wspaniała polska wokalistka, współpracująca m.in. z Jerzym Wasowskim, Grzegorzem Turnauem, Włodzimierzem Nahornym, Andrzejem Jagodzińskim, Cesarią Evora i całą swoją niezwykle umuzykalnioną rodziną. Na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni wystąpi ze specjalnym projektem poświęconym Cesarii, gwieździe z Wysp Zielonego Przylądka.

czytaj więcej

Caravaning Summer Show - Władysławowo

Kultura plaża Chałupy 2, Władysławowo

czytaj więcej

Wakacje w Stacji Kultura

Inne Stacja Kultura, Rumia

W czasie wakacji Stacja Kultura zaprasza do biblioteki do korzystania ze stałej oferty placówki. Dostępny księgozbiór, stanowiska komputerowe, możliwość pogrania na konsoli do gier X-Box w filiach. Od 2-13 lipca w Stacji Kultura organizowane będą różnorodne zajęcia, warsztaty dla dzieci i młodzieży. Dzieci poniżej 13 roku życia zapraszamy wraz z opiekunami. W tym czasie odbędą się zajęcia językowe dla najmłodszych z hiszpańskiego i niemieckiego oraz warsztaty kreatywne z tworzenia i twórczego wykorzystywania papieru czerpanego, eko biżuterii oraz malowania toreb. Każdy wtorek zaczynać będziemy od zajęć czytelniczych dla najmłodszych.

czytaj więcej

Akcja "Lato 2018" w Rumi

Inne , Rumia Bilety: Wstęp wolny

Oferta letnia dla dzieci i młodzieży. Program Akcja Lato 2018 przewiduje aktywny wypoczynek w lipcu oraz sierpniu, a wśród atrakcji znaleźć można rozmaite warsztaty, zmagania sportowe, gry, zabawy oraz wspólne wycieczki.

czytaj więcej

MOSIR REDA – wakacje 2018

Inne MOSiR, Reda

Wakacje na sportowo z MOSiR Reda 2018.

czytaj więcej

Letni Jarmark Etnograficzny

Kultura Ogród przed Oddziałem Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku, Gdańsk Bilety: wstęp wolny

czytaj więcej