Bazar Natury Gdynia

Inne, Gdynia

Data 09.05.2015 11:00-26.09.2015 18:00
Miejsce Skwer Arki Gdynia
Adres Zbieg ul. Piłsudskiego i Bulwaru Nadmorskiego
Miejscowość Gdynia
Bilety Wstęp wolny

Skwer Arki Gdynia od 9 maja co sobotę od godziny 9:00 do 16:00 zamienia się w miejsce lokalnych spotkań, gdzie zjemy śniadanie, lunch lub wczesną kolacje.

Bazar Natury to miejsce, które umożliwi spożywanie posiłków oraz robienia ekologicznych zakupów na świeżym powietrzu - towarzyszy mu piknikowo-sielankowo aura!

Poza zjedzeniem śniadania bądź innego posiłku pojawią się przeróżne atrakcje oraz warsztaty dla osób w każdym wieku. Odwiedzający zjedzą tu pyszne śniadania, przy wspólnym dużym stole lub na trawce.

  • Zabieramy sąsiada, brata, siostrę oraz znajomych. Poznajemy nowych ciekawych ludzi, bawimy się, a co najważniejsze, spotykamy się lokalnie i jemy regionalnie - zachęcają organizatorzy.

Na Bazarze Natury poza pysznym posiłkiem można:

  • Kupić świeże ekologiczne warzywa, nabiał, przetwory z wędlin, ryby, oraz inne regionalne i ekologiczne produkty.

  • Skorzystać ze specjalnie przygotowanych miejsc do zjedzenia śniadania, lunchu bądź innego posiłku przy wspólnym stole lub kocyku.

  • Dzięki współpracy z odpowiednimi organizacjami oraz osobami zajmującymi się zdrowym trybem życia, dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie, swoim ciele, będziecie mogli wziąć udział w treningach jogi oraz zumby. Prowadzone są również warsztaty dla dzieci, jak i dorosłych w wielu ciekawych formach.