05.04.2024 08:00 3 KMP Gdańsk

Zaginął nastolatek. Trwają poszukiwania

fot. KMP Gdańsk

Policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze 17-latka, który w środę, 3 kwietnia 2024 r., ok. godz. 19 wyszedł z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Gdańsku i do tej pory nie powrócił. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu nastolatka, policja prosi o kontakt.

Cedric Mussigmann ma około 182 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie koloru ciemny blond. W dniu, kiedy 17-latek wyszedł z placówki ubrany był w kurtkę typu blezer koloru czarnego z białymi rękawami i licznymi nadrukami, bluzę z kapturem koloru czarnego, spodnie dresowe koloru czarnego z biało-granatowym pasem wzdłuż nogawek i buty do kostki koloru granatowego – mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Osoby, które widziały 17-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji IX w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 35, pod numerem tel. 47 741 11 22 lub pod numerem alarmowym 112.

fot. KMP Gdańsk

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...