24.09.2022 17:43 0 Kaja

Pierwsza powakacyjna Zgrana Reda w Fabryce Kultury

Fot. Jakub Dulko/TTM

Redzka Fabryka Kultury zaprosiła na pierwsze powakacyjne spotkanie z nowoczesnymi planszówkami. Na zainteresowanych tradycyjnie czekało ponad sto tytułów.

Zgrana Reda to spotkania otwarte. Nikt u nas nie musi się anonsować, niczego nie musi kupować, kto ma czas i chęć przychodzi, by poznać gry planszowe - samemu, albo z naszą pomocą – mówi Maciej Sianowski, koordynator Zgranej Redy.

Na miejscu gracze liczyć mogą na sprawdzone tytuły cieszące się powodzeniem od lat, ale także nowości, zarówno dla młodszych, jak i starszych graczy.

Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM

Naszym doborem gier chcemy z jednej strony zachęcać tych, którzy nigdy nie grali w planszówki, by sprawdzili co to jest, z drugiej strony zawsze mamy coś dla stałych bywalców, którzy czekają na nowości – dodaje Sianowski.

Redzkie spotkania z planszówkami mają już 9-letnią tradycję. "Zgrana Reda" to jedna z pierwszych tego typu inicjatyw w Małym Trójmieście Kaszubskim.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24