16.09.2022 09:04 25 PM

Pytanie o herb Wejherowa w Milionerach. Zawodnik zagra o milion

Fot. Czytelnik

Pytanie o herb Wejherowa padło w popularnym teleturnieju „Milionerzy”. Jak informują nas Czytelnicy, którzy oglądali program, uczestnik grający o 250 tys. zł miał odpowiedzieć na zagadnienie dotyczące Wejherowa.

Fot. UM Wejherowo Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Czytelnik Fot. Monika Fot. Monika Fot. Monika

Długo musiał się zastanawiać nad pytaniem o herb Wejherowa uczestnik programu Milionerzy Tomasz Orzechowski, który walczył o 250 tys. zł. Odcinek teleturnieju, który miał swoją premierę w czwartek (15 września) na kanale TVN wzbudził duże zainteresowanie naszych Czytelników. Informowali nas o jednym z pytań, jakie pan Tomasz otrzymał w swojej walce o milion.

„Biały krzyż rycerzy maltańskich z różą otoczony wieńcem z liści wawrzynu to wypisz wymaluj herb: A: Wejherowa, B: Republiki Malty, C: Elbląga , D: Republiki Federalnej Niemiec” – tak brzmiało pytanie i odpowiedzi do wyboru. Uczestnik użył koła ratunkowego – pół na pół, które wyeliminowało dwie błędne odpowiedzi. Niepewny swojego wyboru pan Tomasz Orzechowski zaznaczył odpowiedź A, czyli Wejherowo i zdobył 250 tys. zł.

W kolejnym odcinku zawodnik zagra o milion złotych!

Przypominamy, że czekamy na Państwa sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...