05.08.2022 11:00 3 AB

Paintball i wojskowe pojazdy na pikniku militarnym w Lisewie

Fot.TTM/archiwum

Przejażdżka sprzętem wojskowym, paintball i stoiska gastronomiczne - w piątek (5 sierpnia) rozpocznie się VI Letni Piknik Militarny Lisewo. Wydarzenie zakończy się w niedzielę (7 sierpnia). Wstęp na piknik jest bezpłatny.

Piknik militarny w Lisewie to wydarzenie na które może przyjść każdy bez względu na zainteresowania. Organizatorzy przygotowali atrakcje zarówno dla niezaznajomionych z militariami, jak i dla koneserów. Wydarzenie rozpocznie się w piątek (5 sierpnia) o godzinie 15:00, a na uczestników będą czekały takie atrakcje jak wystawa sprzętu wojskowego, strzelnica paintball czy strzelanie z wiatrówki. W ubiegłych edycjach najpopularniejszą atrakcją był przejazd pojazdami militarnymi. Na pikniku coś dla siebie znajdą także najmłodsi, dla których przygotowany jest dmuchaniec.

Facebook.com/Militarni Gniewino

Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Militarni Gniewino we współpracy z gminą Gniewino. Goście pikniku będą mieli możliwość skorzystać z gminnych atrakcji m.in. wejść na wieżę widokową, zagrać w kręgle czy popływać na basenie.

Na piknik wszyscy chętni będą mogli przyjść w piątek w godzinach 15:00-21:00, w sobotę (6 sierpnia) w godzinach 10:00-22:00 i w niedzielę (7 sierpnia) od godziny 10:00. Zakończenie wydarzenia zaplanowane jest na godzinę 16:00 w niedzielę.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...