22.07.2022 08:02 2 WH

LemON i Kasia Moś wystąpią w Pucku

Fot. LemON/Facebook

W sobotę (23 lipca) w Pucku wystąpi zespół LemON, a w niedzielę (24 lipca) Dominika Kwiatkowska. Ponadto w lipcu dla puckiej widowni koncert da Kasia Moś.

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. Utwory takie jak "Napraw", "Nice", "Jutro", "Scarlett" znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy. LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością.

Serdecznie zapraszamy na koncert LemON w Pucku! Zespół zagra w sobotę (23 lipca) o godzinie 21:00 na Starym Rynku – informuje miasto Puck.

O godzinie 19:30 na scenie pojawi się support Ivy & Zibi. Następnego dnia koncert da Dominika Kwiatkowska z Kartuz. Artystka święci triumfy z kawałkiem Loki i Ty. Dominika współpracuje z Tabbem, który odpowiedzialny jest za stronę muzyczną. Start o godzinie 21:00. Przed artystką wystąpią MartiniDuo o godzinie 19:30.

To jednak nie koniec muzycznych niespodzianek w lipcu. W ostatnią sobotę lipca (30 lipca) o godzinie 21:00 na Starym Rynku dla publiczności zagra Kasia Moś. Jej supportem będzie Kinga Włodarkiewicz – młoda artystka z Pucka. Kasia Moś to piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka społeczna. W 2017 roku reprezentowała Polskę w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...