06.07.2022 16:03 1 WH

Powracają kina plenerowe – sprawdź gdzie i co grają!

Fot. wejherowo.pl

W Wejherowie, Pucku, Redzie i Kosakowie fani kina mogą oglądać filmy na świeżym powietrzu. W repertuarze m.in. „Jeden gniewny człowiek”, „Dom Gucci” czy „Na rauszu”. Sprawdzamy, gdzie zlokalizowane są kina plenerowe i co zagrają dla widzów.

Wejherowo

W czwartek (7 lipca) w amfiteatrze w parku odbędzie się pierwszy seans w ramach Wejherowskiego Kina pod Gwiazdami. Wyświetlany będzie film „Na rauszu” w reż. Thomasa Vinterberga. Obraz doczekał się Oscara dla najlepszego filmu międzynarodowego. To historia grupy przyjaciół, która postanawia wziąć udział w eksperymencie polegającym na systematycznym spożywaniu alkoholu. Niewinna zabawa zaprowadza ich w ślepy zaułek.

W Wejherowie kino plenerowe zaplanowano na każdy wakacyjny czwartek o godzinie 21:30. W repertuarze także m.in. „Wojna z Dziadkiem”, „C’mon, C’mon” czy „Zupa nic”.

Fot. Wejherowo.pl

Puck

W czwartki na starym rynku w Pucku będą odbywać się seanse. Przygotowano takie filmy jak „Sonata”, „Dom Gucci” i „Najgorszy człowiek na świecie”.

Fot. Miasto Puck

Luzino

Mieszkańcy Luzina i nie tylko kino plenerowe mogą oglądać w parku w każdą sobotę. W repertuarze m.in. „Na noże” czy „Moje wspaniałe życie”.

Obiecujemy dobre filmy, leżaki dla pierwszych 100 osób (oraz koce dla reszty), świetnej jakości 15 metrowy ekran ledowy, dobre nagłośnienie... i transmisje FM w przypadku deszczu (tak, tak, w tym roku jesteśmy gotowi na kino samochodowe) – ogłasza Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie.

Harmonogram seansów:

09.07. - Jeden gniewny człowiek , reż. Guy Ritchie, 2021

16.07. - Moje wspaniałe życie, reż. Łukasz Grzegorzek, 2021 film z napisami w języku ukraińskim

23.07. - Na noże, reż. Rian Johnson, 2019

Reda

W redzkim parku Fabryka Kultury organizuje pokazy filmowe. W lipcu będzie okazja do zobaczenia filmów „Venom 2” i „Jedyny Gniewny człowiek”. Seanse rozpoczną się o godzinie 22:00.

16.07 | 22:00 - Venom 2 30.07 | 22:00 - Jeden gniewny człowiek

Gmina Kosakowo

W gminie Kosakowo kino plenerowe odbędzie się w Mechelinkach przy scenie letniej (23 lipca) oraz w Rewie przy hotelu (24 lipca) o godzinie 21:30.

Fot. Kosakowskie Centrum Kultury

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24