05.07.2022 12:30 18 AB/Norda FM

Grzegorz Niciński trenerem Gryfa Wejherowo

Facebook.com/Gryf Wejherowo. archiwum

W poniedziałek (4 lipca) Gryf Wejherowo rozpoczął przygotowania do sezonu. Pierwszy trening odbył się pod okiem nowego trenera Grzegorza Nicińskiego. „Chcielibyśmy zrobić krok do przodu. Trener Niciński jest bardziej doświadczony, myślę że daje to nam większe możliwości rozwoju w klubie” - mówi Dariusz Mikołajczak, prezes klubu.

Przypomnijmy, że Gryf Wejherowo po nieudanej rundzie jesiennej zakończył sezon na wysokiej czwartej pozycji. Klub zdecydował jednak na zmianę trenera na doświadczonego Grzegorza Nicińskiego, który w przeszłości trenował żółto-czarnych.

Chcielibyśmy zrobić krok do przodu. Trener Niciński jest bardziej doświadczony, myślę że daje to nam większe możliwości rozwoju w klubie. Troszkę musieliśmy go namawiać, ale też ze względów sentymentalnych trener zgodził się - mówi Dariusz Mikołajczak, prezes Gryfa Wejherowo.

Przygotowania do sezonu ruszyły, a pierwszy trening odbył się już pod okiem nowego trenera. Gryf przed rozpoczęciem sezonu zagra pięć sparingów.

Plan treningowy już mamy i pierwsze treningi będą się normalnie odbywały. Trzon drużyny zostaje bez zmian. Mamy jeszcze trochę czasu, bo okienko transferowe jest dość długie, więc będziemy myśleć i szukać. Mamy kilku zawodników na oku, przypatrujemy się nim - dodaje Mikołajczak.

Grzegorz Niciński w przeszłości był trenerem m.in. Arki Gdyni z którą awansował do Ekstraklasy i zdobył Puchar Polski.

Czytaj także: Młodzież planem na przyszłość. Gryf podsumowuje zakończony sezon


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24