31.05.2022 09:45 0 AB

Spektakle, warsztaty i bicie rekordów - Dzień Dziecka na Nordzie

Facebook.com/Reda

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a rodzice zastanawiają się jak ich dzieci mogą spędzić ten dzień. Na Nordzie przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych m.in. warsztaty z tiktokerami czy bicie sportowych rekordów.


Wejherowo

W Parku Majkowskiego na dzieci czekać będzie szereg atrakcji - dmuchańce, zjeżdżalnia, safari, ścianka małpka czy zamek kredki. O zabawę zadbają członkowie stowarzyszenia „Naprzód Wejherowo”, zawodnicy i trenerzy drużyny „Błękitni Wejherowo”, a także uczestniczki zajęć choreograficznych Wejherowskiego Centrum Kultury. Wydarzenie rozpocznie się w środę (1 czerwca) o godzinie 16:00.

źródło: wejherowo.pl


Gmina Wejherowo

Biblioteka i Centrum Kultury gminy Wejherowo przygotowała dla dzieci atrakcje w Bieszkowicach. W programie jest pokaz iluzjonisty, dmuchawce, malowanie twarzy, wata cukrowa, popcorn, animacje, gry i zabawy. Impreza dla dzieci rozpocznie się w sobotę (4 czerwca) o godzinie 15:00.

źródło: Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo


Reda

W niedzielę (29 maja) w parku miejskim odbędzie się wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotują dla najmłodszych wielkie dmuchane miasteczko, teatrzyk dla dzieci, malowanie twarzy, żywe maskotki i animacje. Nie zabraknie również aspektu edukacyjnego. Z dziećmi spotka się ratownik medyczny. Przedstawienie "Wiosna w ogrodzie" rozpocznie się o godzinie 13:00. Opowiedziana zostanie historia stracha na wróble, który boi się ptaków. Całe wydarzenie w parku miejskim rozpocznie się o godzinie 12:00.


Gmina Kosakowo

Biblioteka publiczna gminy Kosakowo przygotowała dla dzieci ze szkół podstawowych konkurs literacko - plastyczny. Więcej o tym pisaliśmy w naszym kalendarium. Rozdanie nagród odbędzie się w środę (1 czerwca).

Facebook.com/gmina Kosakowo

W Mechelinkach natomiast w sobotę (28 maja) odbędzie się „Dzień Dziecka razem z Ukrainą” dla wszystkich najmłodszych mieszkańców gminy oraz dzieci z Ukrainy. W programie wydarzenia są gry i zabawy, rejsy łodzią żaglową, dmuchańce, gry planszowe oraz warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

Facebook.com/Gmina Kosakowo


Gmina Krokowa

Na dzieci z gminy Krokowa czeka wydarzenie pod hasłem "Indianie i Kowboje - mix zadań do celu". W programie pojawią m.in. nietypowe konkurencje sportowe, tańce w indiańskiej wiosce, słodki poczęstunek. Impreza odbędzie się w środę (1 czerwca) w tamtejszej Szkole Podstawowej.

Facebook.com/Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej


Puck

Miasto przygotowało obchody Dnia Dziecka na sportowo. Wydarzenie rozpocznie się w środę (1 czerwca) o godzinie 9:00 na orliku przy Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku. Dla najmłodszych zorganizowany zostanie festiwal rekordów podczas którego odbędą się m.in. konkurencje sprawnościowe, quiz "historycznie nakręceni" oraz osiem konkurencji podczas których dzieci będą biły rekordy. W międzyczasie prowadzone będą warsztaty z malowania, tworzenia słoiczków i własnoręcznych bransoletek.

Facebook.com/Miasto Puck


Gdynia

Ofertę dla najmłodszych przygotowała również galeria Riviera w Gdyni. W sobotę (4 czerwca) odbędą się warsztaty z tiktokerami, lekcje dla początkujących influencerów, warsztaty taneczne czy występy teatralne. Wszystkie te wydarzenie rozpoczną się o godzinie 12:00 i potrwają do 18:00.

mat.pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...