03.12.2021 08:00 7 WH/mat.pras.

Koncert charytatywny dla Roberta z Gościcina

Fot. siepomaga.pl

Koledzy z pracy pana Roberta z Gościcina organizują koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane środki na jego leczenie. Mężczyzna z dnia na dzień zachorował na sepsę. Aby mógł wrócić do sprawności potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja.

Jeden dzień wywrócił życie pana Roberta i jego rodziny do góry nogami. Okazało się, że mężczyzna ma sepsę, wirusowe zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych oraz uszkodzenie nerek. Więcej o tym w naszym artykule.

Sepsa niemal pozbawiła Roberta życia. Jego silny organizm na szczęście przetrwał, jednak choroba pozostawiła ogromne spustoszenie. Do dziś utrzymuje się też niedowład czterokończynowy. Aby Robert mógł wrócić do sprawności, potrzebna jest mu bardzo intensywna i kosztowna rehabilitacja – czytamy w opisie zbiórki.

Brakuje ponad 38 tysięcy złotych do zakończenia zbiórki. Pomóc panu Robertowi chcą koledzy z pracy, którzy organizują koncert charytatywny w restauracji przy ul. I Brygady Pancernej WP w Wejherowie. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę (5 grudnia) o godzinie 14:00. Wstęp jest bezpłatny. Datki będzie można przekazać do puszek.

Zbiórka dla pana Roberta znajduje się tutaj.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...