10.04.2021 09:44 7 Kwt/KMP Gdynia

Rozpoznajesz go? Może mieć związek z kradzieżą

źródło: KMP Gdynia

Gdyńska policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z kradzieżą na terenie jednego ze sklepów. Do zdarzenia doszło w styczniu tego roku. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości tego człowieka, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie prowadzą czynności w sprawie kradzieży alkoholu.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia 2021 roku w jednym z gdyńskich sklepów. Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Z monitoringu wynika, że mężczyzna ma około 30 lat. W dniu zdarzenia miał na sobie czarną kurtkę z kapturem, białe spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą. Mężczyzna niósł niebiesko – czarną torbę z logo znanej firmy – informuje gdyńska policja.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny komisariatu) lub na numer alarmowy 112.

źródło: KMP Gdynia

źródło: KMP Gdynia


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24