21.01.2021 18:30 3 NW

20-latek posiadał narkotyki i prowadził pod ich wpływem

Źródło:KMP w Gdyni

Kary nie uniknie 20-latek, który postanowił wsiąść za kółko pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna próbował uciekać przed policjantami, jednak bezskutecznie. Po zatrzymaniu przyznał, że w domu ma narkotyki.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni zatrzymali w środę (20 stycznia) do kontroli młodego kierowcę skody. Gdy policjanci podeszli do mężczyzny, ten gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Mundurowi natychmiast wsiedli do radiowozu i pojechali za uciekającym 20-latkiem.

Po chwili kryminalni zatrzymali mężczyznę. W trakcie interwencji policjanci wyczuli od niego marihuanę, przebadali go, miał wynik pozytywny – czytamy w komunikacie policji z KMP w Gdyni.

Mężczyzna przyznał, że ma w domu narkotyki. W trakcie przeszukania, funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu ponad 50 gramów marihuany. Stróże prawa zatrzymali 20-latkowi prawo jazdy.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Odpowie za posiadanie narkotyków, kierowanie pod wpływem środków odurzających i próbę ucieczki. Za te wykroczenia może spędzić w więzieniu nawet pięć lat.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24