20.01.2021 12:30 7 raz/pomorskie.eu

Wolontariusze WOŚP z Nordy pociągami pojadą za darmo

źródło: WOŚP

Podobnie jak w poprzednich edycjach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w jego dzień wolontariusze kwestujący na ulicach m.in. Kaszub Północnych będą mogli przemieszczać się koleją bez biletów. Wystarczy, że będą mieli identyfikator.

W niedzielę 31 styczna 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aby zachęcić do wspólnego kwestowania Zarząd Województwa Pomorskiego zadecydował o wprowadzeniu darmowych przejazdów pociągami dla osób zbierających datki.

Finał WOŚP to wyjątkowy dzień. Dlatego, podobnie jak w minionych latach zdecydowaliśmy o wprowadzeniu darmowych przejazdów w pociągach dla osób kwestujących. Bezpłatne przejazdy będą możliwe we wszystkich pociągach PKP SKM oraz Polregio, kursujących na terenie województwa pomorskiego. Co trzeba zrobić, aby jeździć bez biletu? Wystarczy mieć ze sobą identyfikator wydany przez sztab WOŚP – mówi Leszek Bonna, wicemarszałek województwa pomorskiego.

Darmowe przejazdy będą obowiązywały m.in. na całym terenie powiatów puckiego i wejherowskiego czy też Trójmiasta.

Przypomnijmy, „Finał z głową” - takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki.

Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii – wyjaśniają organizatorzy orkiestry.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24