02.12.2020 16:30 4 WH/KPP w Wejherowie

Nagrodzono pomorskich policjantów

Źródło: KPP w Wejherowie

Wejherowski mundurowy otrzymał tytuł „Policjanta roku” za zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej. Natomiast asp. szt. Krzysztof Wasilewski został wyróżniony medalem „Gloria Intrepidis et Animi Promptis” za działalność społeczną i długoletnie oddawanie krwi.

Funkcjonariusz operacyjny został nagrodzony przez Polską Izbę Ubezpieczeń za zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej. W środę (2 grudnia) otrzymał statuetkę oraz list gratulacyjny od Komendanta Powiatowej Policji w Wejherowie. Wyróżnienie jest przeznaczone dla najlepszych stróży prawa, którzy działają w zakresie zapobiegania, ujawniania i zwalczania przestępczości ubezpieczeniowej. Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie działa w Wydziale do Walki z Przestępczością Gospodarczą. Mundurowy został także nagrodzony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku.

Źródło: KMP w Gdyni

Funkcjonariusz operacyjny został wyróżniony za codzienną pracę na rzecz zapobiegania oraz przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej oraz wyjątkowe zaangażowanie w walkę z tego typu nadużyciami – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Również kapelan gdyńskiej policji uhonorował asp. szt. Krzysztofa Wasilewskiego medalem „Gloria Intrepidis et Animi Promptis”. Mundurowy z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni został wyróżniony za szczególne zasługi na rzecz działalności społecznej i długoletnie oddawanie krwi. Nagrodzono również st. kpt. Pawła Gila, zastępcę komendanta PSP w Gdyni.

Źródło: KPP w Wejherowie

Asp. szt. Krzysztof Wasilewski na co dzień angażuje się w szczytny cel, jakim niewątpliwie jest oddawanie krwi. Swoją postawą zachęcił innych policjantów i pracowników Policji do włączenia się do akcji. Funkcjonariusz doskonale zdaje sobie sprawę, że często potrzebna jest krew aby uratować ludzkie życie, dlatego zachęca wszystkich do przyłączenia się do grona krwiodawców – zwraca uwagę asp. Jolanta Grunert, oficer prasowy KMP w Gdyni.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24