26.09.2020 19:06 9 Kwt

Dachowanie samochodu w Chłapowie

fot. Karina Labuda/TTM

W sobotę (26 września) w Chłapowie doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy wypadł z drogi i dachował. Trwa akcja ratunkowa.

Do zdarzenia doszło około godziny 18:40 na wysokości wąwozu w Chłapowie.

Zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego wpłynęło do nas o godzinie 18:43. Autem podróżowały dwie osoby, jedna z nich znajduje się zakleszczona w pojeździe. Obecnie trwa akcja wydobycia jej z auta – podkreśla mł. kpt. Krzysztof Minga, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pucku.

Na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego, policja i straż pożarna.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy z Pucka oraz OSP Chłapowo – dodaje mł. kpt. Krzysztof Minga.

Droga jest w tej zablokowana. Policja zajęła się wyjaśnianiem okoliczności tego zdarzenia.

19-letni kierujący autem marki Opel Corsa na łuku drogi nie utrzymał pojazdu i uderzył w barierę energochłonną, w skutek czego auto przewróciło się na bok. Poszkodowanym został kierowca i pasażer, czyli mieszkańcy powiatu puckiego. Z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala poinformowała st. sierż. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku.

fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM fot. Karina Labuda/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24