14.08.2020 14:05 0 NW/gminakosakowo.pl

Konsultacje w sprawie nowej drogi między Mostami a Mechelinkami

Źródło: Google Maps

W Kosakowie odbędą się kolejne konsultacje społeczne w sprawie inwestycji, polegającej na rozbudowie drogi powiatowej w Mostach i Mechelinkach. W spotkaniu wezmą udział projektanci i przedstawiciele inwestora wraz z zainteresowanymi mieszkańcami.

W środę (19 sierpnia) o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej im. Piotra Dunina w Mostach (ul. Szkolna 16), odbędzie się spotkanie, podczas którego projektanci i przedstawiciele inwestora porozmawiają wraz z mieszkańcami na temat zbliżającej się inwestycji. Społeczność lokalna będzie miała po raz drugi możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych.

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konsultacji społecznych, które powinny zainteresować przede wszystkim mieszkańców Mostów i Mechelinek. Nadchodzące spotkanie będzie doskonałą okazją do zapoznania się z postępem prac projektowych oraz do zabrania głosu na temat planowanej inwestycji – mówi Marcin Majek, Wójt Gminy Kosakowo.

Prace polegać będą na rozbudowie drogi powiatowej nr 1516G Mosty – Mechelinki (ul. Szkolna). W ramach robót wybudowany zostanie ciąg pieszo-rowerowy i sygnalizacja świetlna na przejściu dla pieszych. Jest to ponad kilometrowy odcinek drogi, a jej modernizacja z pewnością wpłynie na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców i wszystkich tamtędy przejeżdżających.

Źródło:gminakosakowo.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24