14.08.2020 17:30 0 NW/miastopuck.pl

Rockowy weekend w Pucku

Źródło:Pixabay.com

Najbliższy weekend (15-16 sierpnia) w Pucku upłynie pod znakiem mocnego brzmienia. Na scenie wystąpią zespoły Specyficzni i Jo&Lazy Fellow. Nie będzie to jednak wydarzenie na tak dużą skalę, jak w poprzednich latach.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, konieczne jest wdrożenie szeregu zabezpieczeń. Jak informują władze miasta, wstęp do strefy z ławkami będzie możliwy na godzinę przed wydarzeniem. Trzeba więc przyjść nieco wcześniej, by uniknąć kolejek przy wejściach na teren imprezy.

W sobotę (15 sierpnia) o godzinie 20:00 na scenie zagra zespół Specyficzni. Grupa założona została na przełomie 2009 r. i 2010. Stworzyli ją goleniowscy muzycy: Jacek Gałkiewicz (perkusja), Arek Kokeli (gitara), Mariusz Piotrowicz (bas) i Hubert Biczkowski (wokal). – Po kilku miesiącach wspólnego koncertowania poczuli potrzebę stworzenia nowego autentycznego projektu muzycznego, którzy przewrotnie nazwali „specyficzni” – czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

W niedzielę (16 sierpnia) natomiast o godzinie 17:00 dla uczestników imprezy zagra Jo&Lazy Fellow. Skład: Joanna Knitter (wokal, gitara akustyczna), Piotr Augustynowicz (gitara), Krzysztof Pomierski (bas), Piotr Góra (bębny). Muzycy przeniosą słuchaczy do świata country, bluesa i rockn’rolla.

Mocnych brzmień będzie można posłuchać na Starym Rynku w Pucku. Wstęp jest wolny.

Dotychczas na puckiej scenie zagrali m.in. Myslovitz, Dżem, Patrycja Markowska, IRA, Lady Pank, czy wejherowski zespół FOSFOR.

Zasady bezpieczeństwa podczas imprezy:

  1. Na teren wydarzenia wyznaczony barierkami może wejść maksymalnie 160 widzów, przy zachowaniu bezpiecznej odległości i powierzchni 5m2 na jednego uczestnika oraz odległości 2 m między uczestnikami (odległość 2 m nie dotyczy osób wymienionych w pkt 3).

  2. Przed wejściem na teren wydarzenia należy zdezynfekować ręce oraz wypełnić oświadczenie dot. stanu zdrowia i akceptacji regulaminu.

3.Obowiązek zachowania odległości 2 m między widzami nie dotyczy:

– osób, które uczestniczą w koncercie z dzieckiem poniżej 13. roku życia;

– osób, które uczestniczą w koncercie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie;

– osób wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.

  1. Zgodnie z zaleceniem z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pucku rekomendujemy zachowanie dystansu społecznego oraz zakrywanie ust i nosa wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Źródło:miastopuck.pl


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24