26.02.2020 14:13 0 Gol

SP nr 11 w Wejherowie pojedzie na półfinały w szczypiorniaka

Mat. pras.

Za nami Powiatowe Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej chłopców. Mistrzami powiatu wejherowskiego została Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie!

Powiatowe Igrzyska Dzieci odbyły się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie. Na boisku rywalizowało łącznie ponad 100 zawodników z siemiu szkół, z terenu całego powiatu.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Szkoły Podstawowej nr 11 z Wejherowa, która obroniła tytuł wywalczony przed rokiem. Chłopacy z Wejherowa nie przegrali żadnego spotkania w całych Mistrzostwach. Poziom rywalizacji stał na wysokim poziomie – podkreśla Andrzej Byczkowski, dyrektor Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Dodajmy, że powiatowe zmagania były jednocześnie eliminacją do Półfinałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, które odbędą się w powiecie kartuskim.

Klasyfikacja generalna

– I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie ( Paweł Bojke, Mikołaj Dylak, Alan Gosz, Olaf Gosz, Maciej Grunwald, Piotr Hlebik, Ksawery Jelonek, Eryk Kakolewski, Dorian Kupc, Jakub Nowociński, Michał Nowociński, Filip Perschon, Igor Rietz, Nikodem Tomczak, Marcel Wróblewski, opiekun drużyny – Grzegorz Behrendt)

– II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie

– III miejsce – Szkoła Podstawowa w Bojanie

– IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Bolszewie

– V miejsce – Szkoła Podstawowa w Bożympolu Wielkim

– VI miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi

– VII miejsce – Szkoła Podstawowa w Kostkowie


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24