11.02.2020 14:45 0 Gol

Zagrali w drugim charytatywnym turnieju oldbojów w Wejherowie

Mat. pras.

W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, czyli popularnej „Samochodówki”, odbyła się druga edycja Turnieju Charytatywnego o Puchar Starosty Wejherowskiego w futsalu oldbojów. W zawodach wzięło udział pięć drużyn.

Ale to kto wygrał, nie było w tym dniu najważniejsze. Podczas sportowych zmagań zbieraliśmy środki finansowe na leczenie absolwentki PZS nr 4 w Wejherowie, Klaudii Gdańskiej, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Pokazaliśmy ogromne serca i potrafiliśmy połączyć sportową rywalizację ze szczytnym celem – podkreśla Bartłomiej Woźniak z Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Wszystkie zespoły na zakończenie zmagań otrzymały pamiątkowe puchary. Dodajmy, że organizatorem tej sportowej imprezy był Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. Warto też dodać, że głównym inicjatorem tego wydarzenia był Sławomir Walczewski, na co dzień strażnik miejski w Wejherowie.

Przypomnijmy, że w pierwszej edycji turnieju również wzięło udział pięć zespołów. Zmagania z kompletem punktów wygrała drużyna Sychowianka Sychowo. Drugie miejsce przypadło zespołowi ProSport Wejherowo, trzecie – zawodnikom Oldboys Kolbudy.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24