14.11.2019 12:22 0 Gol

Wejherowska PZS nr 3 ozłocona!

Mat. pras.

Finał XX Wojewódzkiej Licealiady w unihokeju dziewcząt okazał się bardzo udany dla reprezentacji Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie. Wejherowska szkoła została mistrzem województwa!

W rywalizacji wzięło udział sześć najlepszych zespołów z całego województwa pomorskiego. Areną zmagań wojewódzkiego finału była hala sportowa przy wejherowskim Powiatowym Zespole Szkół nr 4.

Jest to pierwszy w historii tej dyscypliny złoty medal w województwie pomorskim zawodniczek z „Budowlanych”. Jest to rewelacyjny i super wynik dziewcząt z Wejherowa. Ogromne brawa dla tej ekipy – podkreśla Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie. – Można dodać, że ta drużyna w całym turnieju, począwszy nawet od zawodów powiatowych, nie straciła żadnej bramki, co jest naprawdę godną podziwu postawą. Duże gratulacje! Turniej stał na bardzo dobrym poziomie.

Przypomnijmy, że w rywalizacji chłopców zwyciężyło VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Powiat wejherowski reprezentował Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie, który finał wojewódzki zakończył na czwartym miejscu, przegrywając mecz o brązowy medal z Zespołem Szkół Ponadpodstawowych w Bytowie. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół w Prabutach.

Klasyfikacja generalna dziewcząt

  1. miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie (Julia Fajter, Sandra Hałabura, Beata Koeppen, Wiktoria Kupferschmidt, Agnieszka Reszka, Kamila Reszka, Nikola Wysocka, Adriana Żal; opiekun drużyny – Magdalena Kubicz)

  2. miejsce – VI Liceum Ogólnokształcące w Gdyni

  3. miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Kwidzynie

  4. miejsce – V Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku

  5. miejsce – Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie

  6. miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Starogardzie Gdańskim


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24