08.10.2019 14:52 1 Kwt/Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku

Afera kryminalna w Redzie z udziałem Mariusza Czubaja

Mat. pras.

Rusza największy na Pomorzu festiwal literatury kryminalnej – Afera Kryminalna. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 10–12 października w siedmiu bibliotekach w województwie pomorskim. Gośćmi specjalnymi festiwalu będą Arne Dahl i Martin Widmark. Już 10 października w Redzie odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem.

Morderstwa, afery, policja i intryga… Na szczęście, tylko na książkowych kartach. Afera Kryminalna to największy festiwal literatury kryminalnej na Pomorzu. W najbliższy czwartek (10 października) o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Redzie odbędzie się spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem – autorem powieści kryminalnych, literaturoznawcą i antropologiem kulturowym.

Tegoroczna edycja festiwalu obędzie się w Bolszewie (Filia nr 1 Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo), Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Redzie, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rumi, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sopocie, Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wejherowie oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie.

W programie znajdą się spotkania autorskie z mistrzami gatunku, prelekcje, dyskusje, warsztaty, gry kryminalne, spotkania dla dzieci i młodzieży.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24