20.09.2019 14:12 0 mike

Andrzej Arendt bohaterem pierwszego odcinka 'Kaszubskich Stolemów'

Fot. TTM

„Kaszubscy Stolemowie” to nowy cykl programów w Twojej Telewizji Morskiej. Ich bohaterami będą wybitni twórcy kultury kaszubskiej. Premierowy odcinek pt. „Sztuka prostoty”, poświęcony Andrzejowi Arendtowi, już w najbliższą sobotę i niedzielę (21 i 22 września) o godzinie 18:00.

Nowy cykl produkcji Twojej Telewizji Morskiej jest skierowany przede wszystkim do osób, które czują się związane z Kaszubami. W poszczególnych odcinkach będzie można poznać sylwetki wielkich Kaszubów, którzy propagują i umacniają miejscową kulturę.

Serdecznie zapraszam Państwa na premierę telewizyjną cyklu „Stolemowie Kaszubscy”. Pierwszy film dedykowany jest postaci niezwykłej, niestrudzonego propagatora kaszubszczyzny i artysty ludowego, Andrzeja Arendta – zachęca Tomasz Fopke, dyrektor Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć na antenie Twojej Telewizji Morskiej w sobotę i niedzielę o godzinie 18:00. Ten sam odcinek zostanie wyemitowany również w kolejny weekend (28 i 29 września), o tej samej porze.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24