20.09.2019 14:50 7 Kwt

Kosakowo: Przekonaj się, do czego zdolni są siłacze

Fot. archiwum/TTM/zdjęcie ilustraycjne

Na placu przy Centrum Sportowym w Kosakowie odbędą się I Zawody Strongman o Puchar Wójta Gminy Kosakowo. Znani polscy zawodnicy spróbują swoich sił w wytypowanych konkurencjach już w najbliższą sobotę (21 września). Początek sportowych zmagań o godzinie 15:00.

Wszystkie osoby, które chcą na własne oczy się przekonać, do czego zdolni są prawdziwi siłacze, mogą dopingować zawodników w trakcie I Zawodów Strongman o Puchar Wójta Gminy Kosakowo.

Zawody strongmanów zagoszczą w naszej gminie po raz pierwszy w historii. Weźmie w nich udział ośmiu zawodników z całej Polski, którzy będą rywalizować o puchar ufundowany przez wójta gminy Kosakowo, Marcina Majek. Areną zmagań siłaczy będzie plac na terenie kosakowskiego Centrum Sportowego. Gościem specjalnym oraz sędzią głównym zawodów będzie Jarosław Dymek, który wielokrotnie walczył przed polską jak i światową publicznością, między innymi z Mariuszem Pudzianowskim – informują organizatorzy wydarzenia.

Oprócz rywalizacji sportowej, nie zabraknie dodatkowych niespodzianek. Publiczności zaprezentuje się znany w całej Polsce trójboista, Jan Łuki, oraz zawodnicy Krav Magi. Zgromadzeni goście będą mogli wziąć udział w konkursach. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci.

mat.prasowe


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24