31.07.2019 13:30 17 mike

Znamy zwycięzcę konkursu 'Zrób sobie selfie z TTM'

Fot. Marek Trybański/TTM

Wejogranie 2019, na którym świętowaliśmy 20-lecie Twojej Telewizji Morskiej i czwarte urodziny Radia Norda FM, było nie tylko okazją do dobrej zabawy, ale i do podsumowania naszych zabaw konkursowych. Wśród nich było rozstrzygnięcie konkursu „Zrób sobie selfie z TTM”. Pierwsze miejsce zdobył pan Przemysław, który we wtorek (30 lipca) pojawił się w naszej redakcji.

Przypomnijmy – w lipcu zachęcaliśmy do udziału w urodzinowym konkursie Twojej Telewizji Morskiej „Zrób sobie selfie z TTM”. Zabawa polegała na wykonaniu zdjęcia, wspomnianego selfie, a jedynym ograniczeniem była… wyobraźnia czytelników. Można zatem było sfotografować się na tle siedziby stacji albo jednym z dziennikarzy. Tymczasem pan Przemysław postanowił wcielić się w rolę dziennikarza. I ta forma kreatywności najbardziej urzekła konkursowe jury.

Pomysł był dość spontaniczny. Telewizja to reporterzy, więc mikrofon zawsze gdzieś się pojawia. Pomyślałem, że trzeba zdobyć gdzieś mikrofon, dorobić do niego logo i zrobić sobie selfie – wyjaśnia zwycięzca konkursu.

I wspomina, że wbrew pozorom, zadanie wcale nie było łatwe. Prób było bardzo wiele i nie wszystkie zakończyły się powodzeniem.

Na początku były zdjęcia robione na wiadukcie, ale ponieważ na budynku nie było logo, musieliśmy się przemieścić. Ostatecznie zrobiliśmy zdjęcie przed siedzibą, od strony ulicy Przemysłowej – mówi p. Przemysław.

A na zdjęciu znalazł się i „dziennikarz”, i siedziba TTM, a nawet stosowny pasek informacyjny. Później wystarczyło wysłać maila do redakcji i uzbroić się w cierpliwość.

Emocje były naprawdę spore, a później po prostu się cieszyliśmy. Żona wiedziała już o nagrodzie od znajomych, bo wieść się szybko rozeszła. To po prostu wielka radość! – podkreśla laureat pierwszego miejsca.

Radość z wygranej była tym większa, że zbiegła się z trzecią rocznicą ślubu pana Przemysława i jego małżonki. Oboje spędzą więc pięć dni w hotelu Willa Złota w Karwi. Wartość nagrody to 1900 złotych.

Chciałbym powiedzieć mojej żonie, że bardzo ją kocham, życzę jej wszystkiego najlepszego. I oby wytrwała ze mną jak najdłużej – podsumowuje pan Przemysław.

Panu Przemysławowi serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom zabawy konkursowej dziękujemy za nadesłane zdjęcia, pomysłowość i zaangażowanie!

Fot. Marek Trybański/TTM


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24