10.06.2019 16:10 7 PM

Sprawdź, kto wystąpi na letniej scenie w gminie Władysławowo!

Mat. pras.

Sławomir, Bednarek, Kasia Kowalska, Enej, kabaret Smile, Biesiada Kaszubska oraz wiele innych wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych i sportowych czeka nas w wakacje w gminie Władysławowo.

W tym roku odbędzie już ósma edycja koncertów organizowanych przez miejscowe Centrum Kultury, Promocji i Sportu pod hasłem „Letnia Scena Muzyczna”. Fani muzyki popularnej, disco, reggae czy rapu po raz kolejny będą mogli wysłuchać swoich ulubionych wykonawców.

Już za ponad miesiąc, 12 lipca na Estradzie Miejskiej we Władysławowie odbędzie się koncert Tribute to Justin Timberlake. Jest to projekt studentów Akademii Muzycznej w Gdańsku. Czterech wokalistów i dziesięciu instrumentalistów spotyka się razem na scenie, prezentując największe przeboje Justina Timberlake’a.

Dwa dni później w Chałupach zagra zespół Czarno-Czarni, czyli polska grupa swingowo-rockowa, której członkowie wywodzą się z zespołów Big Cyc i Bielizna.

Z kolei 20 lipca na boisku w Karwi podczas festynu rodzinnego wystąpi Sławomir, czyli tak naprawdę Paweł Zapała, aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny, autor wielkiego hitu – „Miłość w Zakopanem”.

W lipcu na mieszkańców i turystów czeka jeszcze spora dawka muzyki reggae i rapu. 27 lipca we Władysławowie wystąpi Bednarek, wykonawca muzyki reggae oraz Bedoes – polski raper i autor tekstów.

Lipcowy kalendarz zamyka występ zespołu Piękni i Młodzi w Chałupach podczas festynu rodzinnego. Grupa gra muzykę disco, ale też pop-rock.

Sierpniową Letnią Scenę Muzyczną we Władysławowie otworzy Grzegorz Hyży – finalista trzeciej edycji X Factor i Sarsa – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, wystąpią 3 sierpnia we Władysławowie.

Kasia Kowalska – piosenkarka rockowa i Baranovski – finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland – wystąpią w ramach Letniej Sceny Muzycznej 9 sierpnia.

W połowie sierpnia na scenie w Karwi będzie można poszaleć w rytmach polsko-ukraińskich przy zespole Enej.

Gmina przygotowała także wiele innych atrakcji i wydarzeń. Szczegółowy program znajduje się na tej stronie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24