08.03.2019 13:30 0 Kwt

Sobota z atrakcjami dla pań w Pucku

Fot. archiwum

Zamiast okolicznościowych prezentów, integracja oraz wspólnego spędzanie czasu. Puckie panie będą miały okazję uczestniczyć w wyjątkowym Dniu Kobiet. Nie zabraknie atrakcji z dziedzin rozrywki, mody, zdrowia czy urody.

Już w najbliższą sobotę (9 marca) w hali Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku odbędzie się piąta edycja wydarzenia Moda na Puck – Pucki Dzień Kobiet pod hasłem: "Całe Szczęście w Pucku".

Jak co roku z okazji tego wyjątkowego święta stworzyliśmy ciekawy program, który obejmuje swoim zakresem wiele stref kobiecego życia. U nas nawet najbardziej wymagające panie (i nie tylko) znajdą coś dla siebie – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Na uczestniczki wydarzenia czekać będą bezpłatne makijaże, pielęgnacja włosów, masaże relaksacyjne i ćwiczenia z instruktorem. Nie zabraknie zabawy z modą i przeglądu najnowszych trendów wprost z puckich sklepów. Na przybyłe kobiety czekać będzie również pokaz mody jednego z puckich butików, którego modelkami będą panie ze stowarzyszenia kobiet "Amazonki".

Każdy chętny będzie mógł włączyć się w wyjątkową akcję charytatywną pn.: M(c)ałe Szczęście, która skierowana jest do najmłodszych pacjentów puckiego szpitala z oddziału noworodkowego oraz chorób dziecięcych. W tym dniu odbędzie się zbiórka sztućców ze stali nierdzewnej, kocyków, becików, koszy na śmieci (20 litrów) z pedałem. Można przynosić także rożki, pieluchy tetrowe i flanelowe, silikonowe nakładki na piersi, rogaliki dla niemowląt, podgrzewacze do butelek, laktatory i inhalatory. Przedmioty muszą być nowe, nie mogą być używane.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na poniższym plakacie.

mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24