09.01.2019 09:34 1 Gol

Arka wznowiła zajęcia z nowym, meksykańskim partnerem

Fot. Arka Gdynia

Piłkarze ekstraklasowej Arki Gdynia wrócili po okresie urlopowym do zajęć. Na żółto-niebieskich czekał nowy sprzęt z logotypami partnera strategicznego, miasta Gdyni, oraz nowego partnera, miasta Chignahuapan z meksykańskiego regionu Pueblo.

Na pierwszym treningu stawiło się 28 zawodników arkowców. Zgodę na późniejszy powrót o jeden dzień otrzymali Luka Marić, Goran Cvijanović i Marcus da Silva.

Bramkarze: Kacper Krzepisz, Michał Molenda, Marcin Staniszewski, Pavels Steinbors

Obrońcy: Adam Danch, Frederik Helstrup, Christian Maghoma, Adam Marciniak, Michael Olczyk, Tadeusz Socha, Robert Sulewski, Damian Zbozień, Rogelio Chavez

Pomocnicy: Nabil Aankour, Karol Danielak, Adam Deja, Michał Jankowski, Michał Janota, Mateusz Młyński, Michał Nalepa, Dawid Sołdecki, Luka Zarandia, Maksymilian Banaszewski, Agustin Baran

Napastnicy: Jan Łoś, Rafał Siemaszko, Michał Żebrakowski, Mateusz Stępień

Aleksandar Kolev dołączy do drużyny 16 stycznia, gdyż obecnie kończy rehabilitację po przebytym zabiegu.

Obecny był Maksymilian Banaszewski, który w grudniu podpisał kontrakt z gdyńskim klubem.

Wśród trenujących był także testowany w listopadzie ub. roku Michael Olczyk. Urodzony w Niemczech w Dorsten 8 marca 1997 zawodnik gra na pozycji bocznego obrońcy i w sezonie 2017/18 występował w barwach Olimpii Grudziądz. Zagrał w 12 meczach. Zaczynał w drużynach młodzieżowych RW Dorsten i Schalke 04. Ma za sobą mecze w kadrach młodzieżowych Polski od U17 do U20.

Natomiast Robert Sulewski i Karol Danielak otrzymali zgodę na poszukiwanie nowego klubu.

Arkowcy mają już za sobą zajęcia w sali fitness oraz na stadionie rugby. Od 10 do 18 stycznia pracować będą na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu, a 19 stycznia wylecą na zgrupowanie do Turcji, gdzie zostaną do 2 lutego i rozegrają pięć sparingów.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24