06.01.2019 10:00 3 PM

W Luzinie z kolędowym repertuarem wystąpi Enej

Fot. mat. pras.

W Luzinie z kolędowym repertuarem wystąpi zespół Enej. Wiadomo, że oprócz tradycyjnych dźwięków będzie można usłyszeć ukraińskie melodie. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na wyjazd dla dzieci, które są pod opieką stowarzyszenia „Oliwskie Słoneczko”.

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Enej, podczas którego usłyszeć będzie można najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy – informuje Urząd Gminy Luzino.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Oliwskie Słoneczko”, które między innymi organizuje letni i zimowy wypoczynek dla dzieci. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na kolejny wyjazd dla najmłodszych

Luzińskie Kolędowanie z Zespołem Enej odbędzie się 11 stycznia 2019 roku o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie. Bilety w cenie od 15 do 40 zł dostępne są w Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie oraz w parafiach położonych na terenie gminy Luzino.

Fot. mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24