08.12.2018 15:30 5 mike

Święty Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z gminy Wejherowo

Fot. Magda Hertha/TTM

Co prawda, oficjalne Mikołajki już za nami, ale przecież sezon aktywności Świętego Mikołaja dopiero rozpoczął się na dobre. W sobotę (8 grudnia) sympatyczny święty odwiedził starsze i młodsze dzieci, które pojawiły się na rodzinnej zabawie mikołajkowej w Bolszewie.

Już od sobotniego przedpołudnia Halą Widowiskowo-Sportową w Bolszewie zawładnęły dzieci, które wybrały się na rodzinną zabawę mikołajkową. Impreza, która trwała do ok. godziny 14:00, została zorganizowana przez wójta gminy Wejherowo oraz Bibliotekę i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM Fot. Magda Hertha/TTM

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci i ich rodziców, którzy czują się młodzi duchem. Oczywiście najważniejszą z nich była wizyta Świętego Mikołaja i wręczenie upominków. To jednak nie wszystko. Zadbano o taneczne animacje, wspólne zabawy na dmuchańcach czy konkursy z nagrodami, świątecznego pokazu iluzji. Dzieci odwiedzili także Olaf z „Krainy Lodu” i Myszka Miki. W tanecznej bitwie zmierzyli się renifer z pingwinem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24