29.11.2018 14:50 2 Kwt/UM Rumia

Mikołajkowe wietrzenie szaf w Rumi już w ten weekend

Mat. pras.

Zbliża się trzecia edycja Rumskiej Szafy Otwartej. Wydarzenie jest okazją do bezgotówkowej wymiany ubrań pomiędzy uczestnikami tzw. Ciuchobrania.

Rumską Szafę Otwartą, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (2 grudnia), w hali MOSiR, w godzinach od 12:00 do 16:00, organizuje Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Rumi. Wstęp jest bezpłatny.

Dla wystawców jest to okazja do spieniężenia rzeczy, które od pewnego czasu zalegają w szafie, choć wciąż są w dobrym stanie. Mogą to być m.in. ubrania, biżuteria, buty, książki czy cokolwiek innego. Pamiętając o tym, że grudzień jest miesiącem prezentów, Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych – SLA Rumia zachęciło także rękodzielników do sprzedaży własnych wyrobów, np. ceramiki, zabawek, dekoracji czy też galanterii. Wszystko to będzie czekać na potencjalnych nabywców – informuje UM Rumia.

W trakcie wydarzenia będziemy mieli okazję do bezgotówkowej wymiany ubrań pomiędzy uczestnikami Ciuchobrania, gdzie obowiązują zapisy oraz opłata za wstęp w wysokości 5 złotych. Wydzielona zostanie także specjalna strefa dla rodzin z dziećmi.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24