27.11.2018 14:44 0 mike/mat. pras.

Zaśpiewają najpiękniejsze piosenki Zbigniewa Wodeckiego

Mat. pras.

W najbliższy czwartek (29 listopada), w Arenie Gdynia (ul. Kazimierza Górskiego 8) odbędzie się niezwykły koncert poświęcony twórczości i pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Mamy dla naszych Czytelników podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production zapraszają na koncert „Tribute to: Zbigniew Wodecki”, który odbędzie się w Gdyni. Po sukcesie koncertu inaugurującego pierwszą edycję „Wodecki Twist Festiwal” w Krakowie, poświęconym pamięci Zbigniewa Wodeckiego, ten wyjątkowy projekt tworzony przez przyjaciół i muzyków grających przez lata z artystą zabrzmi w największych polskich miastach.

Podczas koncertu w Gdyni na scenie pojawią: Kuba Badach, Igor Herbut, Beata Przybytek, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka, Sławek Uniatowski oraz Ewa Uryga. Ideą wydarzenia jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi.

Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Bilety w cenie: 69 zł (strefa D), 99 zł (strefa C), 129 zł (strefa B), 149 zł (strefa A) są dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na gdyński koncert. Aby je wygrać, wystarczy odwiedzić naszą stronę na Facebooku i wziąć udział w łatwej zabawie. Powodzenia!


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24