25.11.2018 10:00 0 mike/UM Puck

Świąteczny nastrój zagości na puckim rynku

Fot. archiwum

W weekend 8–9 grudnia będzie można poczuć przedświąteczną atmosferę na Starym Rynku w Pucku. W tych dniach odbędzie się Jarmark świąteczny i Mikołajki. Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu, powinni do 3 grudnia zgłosić chęć udziału.

Będzie tradycyjnie, lokalnie i oczywiście – smacznie. Na prawdziwym jarmarku bożonarodzeniowym nie może zabraknąć przecież tradycyjnych specjałów kulinarnych. W drugi weekend grudnia Starym Rynkiem w Pucku zawładną kolorowe stoiska. W sobotę (8 grudnia) będzie je można odwiedzać w godzinach 11:00–20:00, a w niedzielę – od godziny 11:00 do 17:00.

Urząd Miasta Puck zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas Jarmarku Świątecznego – zachęcają urzędnicy z puckiego magistratu.

W trakcie jarmarku będzie można nabyć m.in. biżuterię, ceramikę, zabawki, kosmetyki czy galanterię i ozdoby choinkowe. Na stoiskach gastronomicznych będą dostępne słodycze, drobne przekąski, potrawy świąteczne i wybory regionalne. Fani trunków będą mogli nabyć grzane piwo, miody i nalewki.

Każdy przedsiębiorca (wystawca) zainteresowany udziałem w Jarmarku powinien najpóźniej do dnia 3 grudnia przesłać kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres:

Urząd Miasta Puck, ul. 1 Maja 13, 84–100 Puck,

z dopiskiem „Jarmark Świąteczny”, złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Puck (pok. 2) lub nadesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected]. Przesłanie karty zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją postanowień Regulaminu Jarmarku.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest pod tym linkiem.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24