06.10.2018 10:30 0 raz

Łęczyce: Artystyczny dorobek szkół do przeglądu

Zdjęcie ilustracyjne, źródło pixabay.com

To prawdziwa gratka dla młodych artystów z łęczyckich szkół, oraz dla miłośników twórczości artystycznej w ogóle. Wójt gminy Łęczyce oraz Gminna Instytucja Kultury zapraszają na VII Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Gminy Łęczyce.

Wydarzenie to zaplanowano na dzień 17 października 2018 roku o godzinie 10:00 w Kisewie.

Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego szkół podstawowych, gimnazjów w dziedzinie tańca, teatru, muzyki i plastyki, a także motywowanie społeczności szkolnej do twórczego rozwoju własnych zainteresowań artystycznych oraz podejmowania nowych wyzwań związanych z aktywnym uczestnictwem w kulturze oraz wymiana doświadczeń, nawiązanie i rozwój współpracy pomiędzy szkołami i Gminną Instytucją Kultury i Biblioteką, czy też promocja uzdolnionych uczniów i ich osiągnięć w dziedzinie kultury - wyjaśniają organizatorzy imprezy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą na podstawie wypełnionych kart zgłoszeń dostarczonych na adres organizatora osobiście, pocztą tradycyjną, elektroniczną lub faxem do 10 października 2018r. Czas trwania występu danej placówki nie może przekroczyć 30 minut.

Odpowiednie dokumenty dostępne są na tej stronie.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24