29.09.2018 08:33 0 Kwt

O życiu jako o arcydziele opowie w Redzie Krzysztof Zanussi

Mat. pras.

O współczesnym świecie, życiu, kulturze o tym, jak żyć naprawdę, a nie byle przeżyć, będzie można posłuchać podczas spotkania z Krzysztofem Zanussim, które odbędzie się 5 października w Redzie.

Krzysztof Zanussi to reżyser, scenarzysta, autor książek, doktor Honoris Causa Uniwersytetów w Lublinie, Opolu i Łodzi. Został uhonorowany takimi nagrodami filmowymi, jak: Złote Lwy PFFF w Gdyni czy MFF w Wenecji. Jest autorem takich filmów, jak: "Iluminacja", "Obce ciało", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" czy "Constans".

Krzysztof Zanussi. Wybitny artysta i filozof dzieli się swoim spojrzeniem na współczesny świat. Mówi o życiu, jako o arcydziele, do stworzenia którego wezwany został każdy z nas. Z prawdziwą wirtuozerią porusza najważniejsze zagadnienia współczesnej kultury, diagnozuje bolączki człowieka XXI w. i mierzy się z tematem, jak żyć naprawdę, a nie byle przeżyć. Wszystko to przeplata barwnymi historiami z wypraw po świecie i zaskakującymi sytuacjami z planu filmowego – informuje organizator spotkania.

Spotkanie odbędzie się w ramach biesiady literackiej 5 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Derdowskiego 3 w Redzie.

Mat. pras.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24