30.08.2018 10:00 0 Kwt/mat.prasowe

[KONKURS] Magiczny Festiwal Księżniczek Disneya w Multikinie

mat.prasowe

Cztery niezapomniane bohaterki Disneya: Vaiana, Śnieżka, Bella i Pocahontas powracają na wielki ekran Multikina! Już od 8 września podczas specjalnych pokazów w ramach wrześniowego Festiwalu Księżniczek Disneya widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję wzruszyć się przy najpiękniejszych animacjach Disneya.


– Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenia do Multikina w Rumi na „Vaiana: skarb oceanu”. Seans odbędzie się 8 września o 12:15. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie – Kto napisał scenariusz do tego filmu? – Prześlij również swoje imię, nazwisko oraz miejscowość, w której mieszkasz. Pamiętaj, kto pierwszy ten lepszy. Zwycięzcę poinformujemy mailowo.

– Wygraj także zaproszenia do Multikina w Gdyni na seans "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Pokaz filmu odbędzie się 15 września o 12:15. Wystarczy wysłać maila na adres [email protected] z odpowiedzią na pytanie – W którym roku został wyprodukowany film "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"? – Prześlij również swoje imię, nazwisko oraz miejscowość, w której mieszkasz. Pamiętaj, kto pierwszy ten lepszy. Zwycięzcę poinformujemy mailowo.

Powodzenia!


Cztery piękne i porywające historie, cztery urocze bohaterki, które podbiły serca widzów w każdym wieku na świecie – od 8 września przez cały miesiąc w każdą niedzielę i sobotę w wybranych kinach sieci Multikino wyświetlane zostaną słynne animacje Disneya:

– 8 i 9 września, godz. 10:00 i 12:15: Vaiana: skarb oceanu;

– 15 i 16 września: godz. 10:00 i 12:00: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków;

– 22 i 23 września, godz. 10:00 i 12:00: Piękna i Bestia;

– 29 i 30 września, godz. 10:00 i 12:00: Pocahontas.

Będzie to wyjątkowa okazja, aby raz jeszcze przeżyć niesamowite przygody i zaśpiewać najsłynniejsze disneyowskie piosenki. Założeniem Festiwalu Księżniczek Disneya to pokazywanie filmów, które łączą pokolenia, wzbudzają prawdziwe emocje, bawią i inspirują. Uczą odwagi Vaiany, życzliwości Śnieżki, otwartości Belli i szacunku do natury Pocahontas, a przede wszystkim przypominają, by nie bać się marzyć.

Na Festiwal Księżniczek Disneya zapraszamy do 28 kin sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia (z wyjątkiem pokazów po 22 września), Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań 51, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety z kartą Rodzina do Kina dostępne są w cenie: 13,90 zł / 15,00 / 15,50 zł / 16,90 zł, w zależności od regionu.

Bilety dla widzów dorosłych nieposiadających Karty w wybranych kinach kosztują o 3 zł więcej.

Bilety można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino, na stronie www.multikino.pl oraz poprzez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.


Vaiana: skarb oceanu

pokazy 8 i 9 września o godz. 10:00 i 12:15

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

„Vaiana: Skarb oceanu" to animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Reżyseria: Ron Clements, John Musker

Rok produkcji: 2016

Kraj produkcji: USA

Czas trwania filmu:107 min.

W wersji polskiej: Weronika Bochat, Igor Kwiatkowski, Dorota Stalińska, Maciej Maleńczuk i inni


Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

pokazy 15 i 16 września o godz. 10:00 i 12:00

„Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” to pierwsza pełnometrażowa animacja Walta Disneya, która od lat zachwyca nowe pokolenia widzów ujmującą historią pełną magii i wzruszeń, piękną muzyką i prześmiesznymi bohaterami.

Życzliwa i ufna Śnieżka mieszka w zamku ze swą próżną macochą – Złą Królową. Gdy magiczne zwierciadło oznajmia władczyni, że Śnieżka jest piękniejsza od niej, Królowa postanawia pozbyć się dziewczyny. Śnieżka musi schronić się w lesie, gdzie zaprzyjaźnia się z siedmioma uroczymi krasnoludkami. Niestety nawet w ukryciu grozi jej wielkie niebezpieczeństwo...

Reżyseria: David Hand, William Cottrell, Wilfred Jackson, Larry Morey, Perce Pearce, Ben Sharpsteen

Rok produkcji: 1937

Kraj produkcji: USA

Czas trwania filmu: 83 min.

W wersji polskiej: Edyta Krzemień, Danuta Stenka, Damian Aleksander, Piotr Fronczewski, Krzysztof Kowalewski, Marian Opania i inni


Piękna i Bestia

pokazy 22 i 23 września o godz. 10:00 i 12:00

Razem z Bellą - bystrą, młodą dziewczyną znużoną życiem w prowincjonalnym miasteczku, przestąp próg ponurego zamku i poznaj księcia zamienionego w potworną bestię oraz jego zaczarowaną służbę. Szybko przekonasz się, że prawdziwe piękno kryje się w… sercu. „Piękna i Bestia” to magiczna przygoda, wspaniała muzyka i olśniewająca animacja – pierwszy film nominowany do Oscara w kategorii Najlepszy film.

Reżyseria: Gary Trousdale, Kirk Wise

Rok produkcji: 1991

Kraj produkcji: USA

Czas trwania filmu: 92 min.

W wersji polskiej: Jolanta Wilk, Katarzyna Pysiak, Stefan Każuro, Jacek Szydłowski, Jacek Czyż, Mirosława Krajewska, Ryszard Nawrocki i inni


Pocahontas

pokazy 29 i 30 września o godz. 10:00 i 12:00

„Pocahontas" to magiczna opowieść Disneya o sile miłości, przyjaźni i tolerancji. Statek angielskich osadników pod dowództwem dzielnego kapitana Johna Smitha i chciwego gubernatora Ratcliffe przybija do wybrzeży Ameryki Północnej. Indiańska księżniczka Pocahontas oraz jej zabawni towarzysze - psotny szop Meeko i zadziorny koliber Flit - szybko zaprzyjaźniają się z młodym kapitanem. Wspólnie wprowadzają przybysza w niezwykły świat indiańskich wierzeń i ukazują mu piękno oraz potęgę dzikiej przyrody. Tymczasem spragniony złota Ratcliffe planuje atak na Indian. Zderzenie dwóch kultur wydaje się nieuniknione, jednak Pocahontas i kapitan Smith wspólnie szukają sposobu, by zapobiec rozlewowi krwi i zaprowadzić pokój.

Reżyseria: Eric Goldberg, Mike Gabriel

Rok produkcji: 1995

Kraj produkcji: USA

Czas trwania filmu: 81 min.

W wersji polskiej: Edyta Górniak, Małgorzata Foremniak, Cezary Morawski, Krzysztof Kołbasiuk i inni


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...