Kilka dni po wydaniu doskonale przyjmowanego trzeciego albumu, wiemy już, że 1 lipca zespół wystąpi w Gdyni na Opener'ze.
Wspomniane koncerty były swego rodzaju testem dla „I See You”, nowej płyty The xx, która kilka dni temu miała swoją oficjalną premierę i już zdążyła zebrać szereg entuzjastycznych recenzji. Muzycy jeszcze przed pokazaniem światu pełnego materiału, chcieli sprawdzić, jak jego część zabrzmi na żywo. Sprawdzian wypadł znakomicie, choć pełna koncertowa prezentacja „I See You” dopiero przed nami.
W tym roku Open'er Festival odbędzie się w dniach 28.06-1.07.2017 na lotnisku w Gdyni Kosakowo.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.