Otwarcie Sezonu Letniego

Imprezy klubowe, Sopot

Data 22.06.2013 22:00
Miejsce Kongo Bar
Miejscowość Sopot
Bilety do 23:00 Lista Facebook za Free do 23:00 Panie 10 zł/Panowie 20 zł po 23:00 Panie 20 zł/Panowie 20 zł

Sezon letni czas otworzyć! A nigdzie nie zrobicie tego lepiej i z większą pompą niż w KONGO! Przewidzieliśmy duuuuuużo niespodzianek, duuuuuuużo alkoholu i duuuuużo dobrej zabawy! Nie wierzycie?? Przyjdźcie to sprawdzić!

Jedną z niespodzianek zdradzamy już teraz...za dekami staną MACU i NOMIUSZ!

Dyrektor Departamentu ds. Rozwiązań Technicznych w Wytwórni Wielkie Joł. Dj Macu od ponad 10 lat regularnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju.

Jego gorące I dynamiczne sety będące perfekcyjnie dobraną mieszanką dobrego Hip-Hopu I R'n'B, Funky, Pop'u zapewnią rewelacyjną oprawę muzyczną niemalże każdej imprezy.

Oprócz działalności klubowej był członkiem hardkorowej formacji Nonconcreto. Ponadto jest właścicielem firmy Pro-Performance, zajmującej się sprzętem nagłośnieniowym jak i pelna produkcja imprez. Współpracował z zespołem Mosqitoo. Jego scratche można usłyszeć na wielu płytach wydanych pod szyldem wytwórni Wielkie Joł, między innymi: Tede "Esende Mylffon",Sistars "A.E.I.O.U." Tede "Scieżka Dźwiękowa", Warszafski Deszcz "Powrócifszy", Tede "NOTE2", Kodex 3 "Wyrok", Macca Squad "Test", ŻUROM "Poszukiwany". Wraz z Tede stworzył serię PLNY Textylia Mixtape oraz Mixtape "Jaram sie Vol.1".

Występował na wielu mniejszych i większych imprezach. Między innymi Coke Live Music, HipHop Kemp. Mazury Hip-Hop Festiwal, Festiwal w Opolu, Woodstock 2003 oraz Festiwal Top Trendy. Obecnie gra koncerty z ekipą Tede i Wielkie Joł.