15.04.2024 09:57 5 PM/Pomorska Policja

Ciało kobiety na podwórku. Trwa obława na jej męża!

Fot. Pomorska Policja

Pomorscy policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w gminie Pruszcz Gdański. 43 letni Rafał Zyska może przebywać na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto ma informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny wskazanego na zdjęciu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdański pod nr 47 74 24 222 lub pod numerem alarmowym 112.

Jak podaje Dziennik Bałtycki, do zbrodni doszło w niedziele w miejscowości Jagatowo (powiat gdański). 43-letni mężczyzna miał zaatakować nożem swoją żonę. 40-latka zmarła w wyniku odniesionych ran. Ciało kobiety znaleziono na podwórku.

Policjanci szczegółowo sprawdzają wytypowane przez siebie miejsca, jednak nie przekazujemy dokładnego rejonu poszukiwań z uwagi na dobro prowadzonych czynności. Równolegle mężczyzny szukają policjanci kryminalni, ale także policjanci pionu prewencji oraz przewodnicy z psami tropiącymi. Sprawdzane są zapisy z kamer monitoringu i weryfikowane są wszystkie informacje napływające do policjantów. Przekazaliśmy także informację do innych jednostek w kraju - informuje policja.

Powstała dedykowana skrzynka mailowa [email protected], za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska proszony jest o kontakt.

Policja przypomina, że pomoc w ukrywaniu się sprawcy przestępstwa zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...