W rejonie Dębiny paralotniarz zawisł na drzewie. Na pomoc pilotowi ruszyło siedem zastępów straży pożarnej. Zdjęcia oraz wideo otrzymaliśmy od naszego czytelnika.
[galeria]
Do zdarzenia doszło w godzinach porannych w niedzielę (1 października). W akcję poszukiwawczą zaangażowanych zostało siedem zastępów straży pożarnej. Ratownikom szybko udało się odnaleźć pilota.
CZYTAT TEŻ: Doprowadził do wybuchu instalacji gazowej. Naraził kilkanaście osób
— Następnie strażacy przystąpili do uwolnienia go z drzewa, na którym utknął - relacjonował dla TVN24 młodszy kpt. Piotr Basarab, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku.
Na szczęście mężczyzna nie wymagał udzielenia pomocy medycznej.
[movies]1[/movies]
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.