20.09.2023 15:00 2 Tomasz Smuga

Wejherowianin w obsadzie sędziowskiej w meczu Ligi Konferencji Europy!

sędzia Damian Kos/fot. PZPN

Piłkarski arbiter z Wejherowa znalazł się w obsadzie sędziowskiej na mecz Ligi Konferencji Europy. Damian Kos będzie jednym z sędziów podczas spotkania 1. kolejki w grupie C pomiędzy chorwackim GNK Dinamo, a kazachskim FK Astana.

Na sędziego głównego tego meczu został wyznaczony Paweł Raczkowski. Na liniach pomagać będą mu Radosław Siejka i Adam Kupsik. Na głównego sędziego VAR wyznaczony został Tomasz Kwiatkowski, a jego asystentem będzie Krzysztof Jakub.

CZYTAJ TEŻ: Trenował m.in. Lechię Gdańsk. Został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Natomiast sędzią technicznym został Damian Kos z Wejherowa. Wejherowski arbiter prowadzi mecze w Ekstraklasie od 2020 roku. W obecnym sezonie 2023/2024 sędziował w czterech meczach na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Pokazał w nich 25 żółtych kartek i 1 czerwony kartonik.

CZYTAJ TEŻ: Piłkarski sędzia z Wejherowa na międzynarodowej liście!

Spotkanie w ramach 1. kolejki w grupie C pomiędzy chorwackim GNK Dinamo, a kazachskim FK Astana odbędzie się w czwartek (21 września) o godz. 21.

Czekamy na Państwa sygnały i informacje z regionu. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...