16.03.2023 05:18 0 Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

Przedszkole Niepubliczne OmkiSiomki w Orlu

Materiał Partnera

Przedszkole Niepubliczne OmkiSiomki to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć poprzez zabawę, w harmonijnym otoczeniu przyrody.

Program edukacyjno - wychowawczy opiera się na pedagogice Janusza Korczaka, która zwraca szczególną uwagę na potrzeby i prawa dziecka. W naszej placówce w Orlu dzieci mają do dyspozycji ogromny ogród, który zapewnia wiele możliwości do zabawy i odkrywania świata. Na terenie ogrodu znajduje się plac zabaw, domek dla dzieci oraz wiele drzew, które zapewniają naturalny cień. W ogrodzie umieszczona jest również szklarnia, w której dzieci uczą się podstaw ogrodnictwa i dbałości o rośliny. Pedagodzy w przedszkolu OmkiSiomki dbają o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i miało swobodę wyrażania siebie. Wszystkie metody nauczania i podejmowane działania mają na celu rozwijanie inteligencji emocjonalnej i społecznej dzieci. Dzieci uczą się, jak rozpoznawać i wyrażać swoje emocje, jak nawiązywać pozytywne relacje z innymi dziećmi oraz jak rozwiązywać problemy.

W OmkiSiomki każde dziecko jest traktowane z szacunkiem i indywidualnie podchodzi się do jego potrzeb. Przedszkolaki mają wiele okazji do kreatywnego wyrażania siebie, a ich opinia jest brana pod uwagę w procesie podejmowania decyzji. Przedszkole OmkiSiomki to miejsce dla rodziców, którzy cenią sobie rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny swojego dziecka. Dzięki pełnej opiece pedagogów oraz pozytywnemu klimatowi, przedszkolaki czują się swobodnie i bezpiecznie, co sprzyja ich harmonijnemu rozwojowi.

Materiał Partnera Materiał Partnera Materiał Partnera Materiał Partnera Materiał Partnera


Czytaj również: