26.11.2021 16:00 1 WH/Tytani Wejherowo

Rewanż Tytanów na USAR Kwidzyn

Fot. archiwum

W niedzielę (28 listopada) Tytani Wejherowo zawalczą z USAR Kwidzyn. „Trudne o tyle, że nasz najbliższy rywal to bardzo silny i dobrze nam znany przeciwnik który w tym sezonie przegrał w lidze zaledwie jeden raz” - informują wejherowscy szczypiorniści.

Z Usarem spotkania są zawsze fascynujące, na których nie brakuje emocji. Nasz rywal ma kilku graczy z przeszłością ekstraklasową Superligi, więc mają w kim wybierać kompletując skład na poszczególne mecze. My się musimy skoncentrować na naszej grze i mam nadzieję, że do tego meczu będę mógł asygnować przynajmniej jednego rozgrywającego więcej niż do meczu z Sokołem. Co do samej gry to nie możemy pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji jak to miało miejsce w meczu pucharowym, bo wiemy jak to się skończyło – mówi Robert Wicon, trener wejherowskich szczypiornistów.

USAR Kwidzyn to wymagający przeciwnik. Tytani w Pucharze Polski przegrali z zespołem 25:27. W tym sezonie kwidzynianie odnieśli siedem zwycięstw, a przegrali zaledwie jeden raz – z liderem tabeli Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna 25:27. USAR ma na koncie 21 punktów i jest na drugim miejscu tabeli. Natomiast Tytani wygrali pięć spotkań, a przegrali – trzy. Zajmują czwarte miejsce z 15 punktami.

Początek meczu w niedzielę (28 listopada) o godzinie 17:00.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24