18.11.2021 11:00 2 AB

Trener Tytanów: 'Z każdym można wygrać'

Facebook.com/Tytani Wejherowo

„Nie udało nam się nigdy wygrać na wyjeździe, mam nadzieję że nastąpi to tym razem” - mówi trener Tytanów Robert Wicon o meczu z liderem ligi Lubianą Kościerzyna. Początek spotkania w sobotę o 17:00.

Tytani Wejherowo w najbliższym spotkaniu w ramach ósmej kolejki I ligi zmierzą się na wyjeździe z liderem tabeli Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna. Piłkarze ręczni nie są faworytami spotkania, jednak po bardzo dobrej grze i wysokiej pozycji w lidze, jadą do Kościerzyny z dużymi nadziejami.

Podchodzimy do każdego meczu tak samo, zawsze nastawiamy się na zwycięstwo. Jest to trudny rywal, mają wszystkie mecze wygrane. Są zdecydowanym liderem tabeli. Zawsze nam grało się tam ciężko, aczkolwiek mecze były zawsze pasjonujące i pełne walki. Nie udało nam się nigdy wygrać na wyjeździe, mam nadzieję że nastąpi to tym razem. Wychodzę z założenia, że nie ma zespołów niepokonanych. Z każdym można wygrać. Na każdego kiedyś przychodzi czas i mam nadzieję, że ten czas nadejdzie na Kościerzynę już w sobotę - mówił Robert Wicon, trener Tytanów.

Wejherowianie zagrają z liderem w osłabieniu. W sobotę nie wystąpią Michał Przymanowski, Hubert Koss, a także Rafał Wicki ze względu na uraz barku. Tytani Wejherowo do tej pory radzą sobie bardzo dobrze. Zajmują 4 miejsce z szansami na kolejny awans. Wyraźnym faworytem jest jednak zespół z Kościerzyny, który ma bardzo doświadczonych graczy.

Zespół Kościerzyny jest doświadczony. Mają wielu zawodników z przeszłością w superlidze. Są to zawodnicy koło 30 lat, na piłkę ręczną uważam, że jest to najlepszy wiek. Jest to sport kontaktowy, fizyczny, a zawodnik doświadczony potrafi ogarnąć te emocje. Młody niekoniecznie. Mam nadzieję że w tym meczu moi chłopacy zaprezentują dojrzały handball - dodał trener Wicon.

Początek spotkania już w sobotę o godzinie 17:00. Mecz poprowadzą Łukasz Lewicki i Piotr Serwadczak.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24