04.10.2021 14:30 13 PM/KMP Wejherowo

Motocyklista wjechał do rowu, został ukarany mandatem

Fot. Policja

Nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem i zjechał do rowu – motocyklista został przetransportowany do szpitala.

W sobotę (2 października) przed godziną 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Nowym Dworze Wejherowskim na ul. Wejherowskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że zdarzenie to jest z udziałem motocyklisty, który został ranny.

Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wyjaśniali jego okoliczności. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 49-latek jadąc motocyklem yamaha, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad motocyklem i zjechał do rowu – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus z wejherowskiej komendy.

W zdarzeniu uczestniczył tylko motocyklista. W wyniku upadku mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Przeprowadzone badanie alko-testem wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci na miejscu ukarali motocyklistę mandatem karnym.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24