03.08.2021 17:00 3 NW/TTM

Odkrywaj Wejherowo z przewodnikiem

Fot. TTM

Rozpoczął się kolejny miesiąc bezpłatnych wycieczek po Wejherowie, które, jak się okazuje, cieszą się sporym zainteresowaniem. Wraz z przewodnikiem przejść się można szlakiem głównych atrakcji i zabytków miasta.

Każdego dnia o godz. 11:00 przed pomnikiem Jakuba Wejhera zbierają się chętny, by wraz z przewodnikiem odkrywać zakamarki Wejherowa.

Jest naprawdę duże zainteresowanie. My przewodnicy zmieniamy się co kilka dni i jak do tej pory cały mój grafik jest pełny. Zwiedzający są z różnych rejonów – z drugiego końca Polski jak i z okolicznych miejscowości - mówi dla Twojej Telewizji Morskiej przewodnik po Wejherowie Aleksandra Kurowska – Susdorf.

Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM Fot. TTM

Jak dodaje przewodnik, zwiedzanie miasta z roku na rok staje się coraz popularniejsze i pozytwynie odbierane jest przede wszystkim przez turystów, którzy czasami zmęczeni są gwarem Trójmiasta czy plażowaniem.

Wejherowo jest miastem wyjątkowym. W porównaniu do Gdyni czy Sopotu jeśli chodzi o prawa miejskie to jesteśmy miastem starszym. Rynek też ma wyjątkowy klimat i jeśli teraz ktoś potrzebuje gwaru, ale też wyciszenia to Wejherowo jest idealnym miejscem, które oferuje także blisko dostęp do natury - dodaje Aleksandra Kurowska – Susdorf.

Wycieczki trwać będą do 22 sierpnia.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24