30.03.2021 10:27 2 raz/UM Gdynia

Powstaje film o kard. Wyszyńskim – poszukiwani statyści z Wybrzeża

Zdjęcie ilustracyjne, źródło: pixabay.com

„Marzy Ci się występ przed kamerą? Mieszkasz w Gdyni lub okolicach? Zgłoś się do nowej fabuły, która będzie kręcona między innymi w naszym mieście” – zachęcają urzędnicy z miasta z morza i marzeń. 11 kwietnia w Gdyni odbędą się zdjęcia do filmu historycznego pt. „Prorok” w reżyserii Michała Kondrata.

Nowa produkcja Michała Kondrata, reżysera takich obrazów jak „Czyściec” (2020), „Miłość i miłosierdzie” (2019) czy „Dwie korony” (2017), będzie opowiadać o życiu kardynała Stefana Wyszyńskiego, jednego z duchowych przywódców Polaków w latach PRL-u. W powstaniu filmu będą mogli wziąć udział mieszkańcy Wybrzeża.

Stars Impresariat Filmowy szuka statystów z Gdyni i okolic na plan zdjęciowy, który ruszy w niedzielę, 11 kwietnia. Poszukiwane są kobiety w wieku 20-65 lat oraz mężczyźni w wieku 20-65 lat. Ze względu na historyczny charakter filmu, poszukiwane są osoby o klasycznym wyglądzie: bez nowoczesnych fryzur, tatuaży w widocznych miejscach, piercingu itd. – podaje gdyński ratusz.

Zgłoszenia można wysyłać: mailem na adres: [email protected] (należy podać: imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, numer telefonu, dołączyć aktualne zdjęcie, a w tytule dopisać: „FILM GDYNIA”); SMS-em pod numer telefonu: 500 044 474 (należy podać: imię, nazwisko, wiek, miasto zamieszkania, numer telefonu, dołączyć aktualne zdjęcie, a w tytule dopisać: „FILM GDYNIA”).

źródło: UM Gdynia

Organizatorzy skontaktują się tylko z wybranymi osobami.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24