14.09.2020 08:40 0 NW/Wejherowo.pl

Daniel Szymkiewicz brązowym medalistą w armwrestlingu

Źródło:Wejherowo.pl

Funkcjonariusz wejherowskiego aresztu śledczego st. sierż. Daniel Szymkiewicz zdobył brązowy medal na zawodach Pucharu Świata w armwrestlingu. Wywalczone we Francji trofeum powiększyło kolekcję multimedalisty.

O armwrestlingu słyszy się coraz częściej. Ta dyscyplina sportu polegająca na siłowaniu na rękę cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników sportów siłowych. Zawody o Puchar Świata w armwrestlingu odbywały się w sierpniu we Francji. Daniel Szymkiewicz, który na co dzień pracuje w Areszcie Śledczym w Wejherowie, powrócił do kraju z kolejnym dużym sukcesem na koncie.

Sportowiec w swoim życiu zdobył już wiele medali i pucharów. Wielokrotnie reprezentował nasz kraj na międzynarodowych arenach sportowych, a siłowaniem na rękę zajmuje się już prawie dwadzieścia lat. Jak podaje wejherowo.pl, armwrestling stanowi nieodłączną część jego życia – prócz uczestnictwa w zawodach trenuje także młodych amatorów tego sportu w klubie Złoty Tur w Gdyni. Do jego długiej listy sukcesów w 2020 roku dodał brązowy medal DIEPPE IFA WORLD CUP – Master MEN RIGHT 95 kg.

Źródło:Wejherowo.pl

W trakcie nabożeństwa z okazji 100-lecia służby wejherowskiej Jednostki Penitencjarnej dla Rzeczypospolitej Polskiej, podziękowanie za osiągnięcia sportowe st. sierż. Danielowi Szymkiewiczowi wręczył dyrektor okręgowy Służby Więziennej płk Andrzej Tesarewicz. Gratulujemy medalu i życzymy dalszych sukcesów – czytamy na stronie wejherowskiego urzędu miasta.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24